NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE – BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ, GWARANCJA

O firmie

Nasza firma powstała w 1994 roku zajmując sie od samego początku dystrybucją narzędzi profesjonalnych oraz narzędzi nieiskrzących.
Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment i przystosować go do potrzeb klienta. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm produkujących narzędzia profesjonalne i narzędzia nieiskrzące.
Jak dotychczas główną ideą działania firmy jest profesjonalizm i pełna satysfakcja klienta, którą gwarantujemy dostarczając najwyższej klasy narzędzia, w najkorzystniejszej cenie, z kompletnym doradztwem i serwisem.

Oferujemy najwyższej jakości narzędzia w tym również narzędzia nieiskrzące ,dla przedsiębiorstw przemysłowo-produkcyjnych, branży motoryzacyjnej, kompleksowe wyposażenie stanowisk remontowo-naprawczych oraz utrzymania ruchu.

Zapraszamy do współpracy.

Narzędzia nieiskrzące EX  – zastosowanie:

Oferowane przez nas bezpieczne narzędzia są nieiskrzące, nierdzewne, odporne na korozję powodowaną przez wodę morską i większość chemikaliów, oraz posiadają niską zdolność magnesowania się. Bezpieczne narzędzia nieiskrzące są rekomendowane przez wszystkich dla zabezpieczenia się przed eksplozją podczas pracy w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem gazów, nasyconych palnymi parami i pyłami. Winny być szeroko stosowane na pokładach tankowców, w przemyśle górniczym, przemyśle chemicznym, przeróbki ropy i innych, gdziekolwiek istnieje zagrożenie wybuchem.
Wszystkie narzędzia wykonane są ze specjalnych stopów selekcjonowanych pod względem ich odporności na iskrzenie i własności mechanicznych związanych z funkcją narzędzia.
Narzędzia wykonywane są w dwóch twardościach;
1. Al-Cu twardość 25HRC
2. Be-Cu twardość 35HRC
Wszystkie narzędzia znakowane EX, CE.
Do każdej dostawy załączamy Świadectwo zgodności produktu.

Katalog narzędzi nieiskrzących

Oferta specjalna

Zapraszamy do naszej oferty specjalnej !

 

Co tydzień nowe promocje!

ul. Stolema 5
80-125 Gdańsk


Biuro Handlowe:
ul. Nowa 16, 80-180 Borkowo


NIP: 584-10-03-815


Tel. 58 553 26 41
Tel. 693 376 602


e-mail: kontakt@eknarzedzia.pl,
e-mail: m.tomaszewski@eknarzedzia.pl

Szybki kontakt

Narzędzia nieiskrzące

narzędzia EX

narzędzia iskrobezpieczne

narzędzia do prac zagrożonych wybuchem